Şimdi AraWhatsAppp
Arama:

1998 yılından bu yana Palmiye Residence ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur ve mutluluk duymaktayız. Firmamız verdiği hizmete her geçen gün daha fazla kalite ve konfor yükleyerek gelişime açık, ekonomik bir firma olmuştur. Konaklama sektöründe İzmir’de  isim yapmış olan firmamız siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmenin onuru ve gururu içerisindedir. Siz değerli müşterilerimize ev rahatlığı sunmakta olan Palmiye Residence firmamız 23 senedir sizleri Residencelarımız da ağırlamaktan mutluluk duymaktadır. 1+0, 1+1, 2+0, 2+1 geniş odalarımız ile apartlarımızda her türlü imkan sizleri beklemektedir.

Siz Değerli müşterilerimize sunduğumuz imkanlar sıcak su, wifi, buzdolabı, su ısıtıcı, kurutma makinesi,  Kişisel bakım ürünleri, tv, Sınırsız Çay Kahve, Ücretsiz Banyo Malzemeleri, Ütü, Çarşaf, Havlu, Klima, Uydu,  Eşya Dolabı, Sivrisinek Teli, Ses Yalıtımı gibi imkanlardır.

Konaklamalarınız da ve ya kullanmış olduğunuz apartlarınız da herhangi bir sorun, şikayet, öneri ve istekleriniz olması durumunda 7/24 hizmet veren firmamız Palmiye Residence ofisimizde istediğiniz her an bize ulaşabilirsiniz